درباره یوکا گالری

مردم ایران نیز همچون تمام مردم دنیا، به دسترسی آسان به کالاهای مورد نیاز خود علاقه‌مند هستند؛ اما بسیاری باور دارند که خرید بسیاری از کالاها، در برخی نقاط کشور، سخت و یا غیر ممکن است.

از طرفی بسیاری از تأمین‌کنندگان کالا به دلیل پهناور بودن کشورمان، و نیز هزینه‌های بالای بازاریابی و توزیع، به تمام بازار و موقعیت‌های فروش دسترسی ندارند؛ فضایی که چه تأمین‌کنندگان بزرگ و مشهور و چه تأمین‌کنندگان کوچک و کمتر شناخته‌شده، در آن گرفتار هستند.

 گالری یوکا این دو گروه را در فضای مجازی به هم می‌رساند. سایتی که از یک طرف به فروشندگان اجازه می‌دهد محصولات خود را در سراسر کشور بدون نیاز برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های گران فناوری اطلاعات و بازاریابی، به فروش برسانند و از طرف دیگر مشتریان را به‌راحتی به طیف گسترده‌ای از محصولات، با استفاده از رایانه و یا تلفن همراه، در مکان و زمان دلخواه‌شان متصل می‌کند.

گالری یوکا با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در زمینه فروش لوازم خانگی ، تصمیم دارد در جهت بهبود رضایت و خرید مصرف کننده ، قابلیت فروش محصولات به صورت آنلاین را فراهم سازد.

  • نمایندگی محصولات ایتالیلیی و آلمانی همچون، آریستون، بوش، تکا و ایندزیت و... با امکانات و کیفیتی بی نظیر.
  • برای نیازهای مشتریان، بهترین خدمات و سرویس دهی پس از فروش و استفاده از به روزترین تکنولوژی جهت نصب به کار گرفته شده است.
  • کلیه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.